Yüzüklerin Efendisi Amazon İptal Edildi

Yüzüklerin Efendisi Amazon İptal Edildi

Yüzüklerin Efendisi Amazon MMO ‘sunun 2022’de nasıl geldiğini hatırlıyor musunuz? Hayır! 2022’de gelmeyecek. Hiç gelmiyor.

yüzüklerin efendisi amazon
Yüzüklerin Efendisi Amazon

Bir rapor, Tencent tarafından satın alınan Leyou’nun bir yan kuruluşu olan sözleşmeli geliştirici Athlon Games’in oyunla nasıl ilerlemeyeceğini ayrıntılı olarak açıkladı. Amazon ve şimdi sahibi Tencent arasındaki sözleşme görüşmeleri bozulmuş gibi görünüyor ve bu da bir anlaşmazlığa neden oluyor.

Bir Amazon sözcüsü, “Şu anda bu başlıkla devam etmek için şartları güvence altına alamadık” dedi. ” Yüzüklerin Efendisi Amazon ‘u seviyoruz ve bu oyunu müşterilere getirmeyeceğimiz için hayal kırıklığına uğradık,” diye devam ettiler.

Görünüşe göre oyun üzerinde işbirliği yapan Amazon merkezli ekip başka projelere taşınacak. Serinin dizisine buradan ulaşabilirsiniz. Özellikle diğer megacorporations ile iyi oynamayan Amazon ‘un doğası ve her pastada bir parmağı olmasını seven Tencent göz önüne alındığında, çok şaşırtıcı değil. Bunu Amazon Game Studios ‘un sorunlu doğasına ekleyin ve bu hemen hemen elde ettiğiniz şeydir. Kısacası Yüzüklerin Efendisi Amazon’u sadece dizi olarak göreceğiz.

2014 yılında kurulan Amazon Game Studios henüz bir oyun yayınlamadı. Breakaway ve Crucible gibi bir noktada geliştirilmekte olan her yüksek profilli oyunu iptal etti. Görünüşe göre New World, bu Ağustos’ta stüdyonun ilk oyunu olacak.

Yazımızı beğendiyseniz PlayStation Store İlkbahar İndirimi: Almak için En İyi 10 PS4 ve PS5 Oyunu adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Oğuz Recep Özdemir

Benzer Paylaşımlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir