Forza Horizon 5 Ne Zaman Çıkıyor ?

Forza Horizon 5 Ne Zaman Çıkıyor ?

Forza Horizon 5, Xbox Series X’ e sürülecek bir oyun olarak biliniyor. Ayrıca şu ana kadar oyunla ilgili herhangi bir bilgimiz yok. Xbox’ın elindeki en güçlü kozlardan biri olan “Forza Motorsport” ve “Forza Motorsport Horizon” serilerinin olduğunu biliyoruz. Bu oyunlar, Xbox konsolları ve Windows PC’ler için özel oyunlar olarak görüntülenir.

forza horizon 5

Ne Zaman Çıkacak ?

Forza oyunları maalesef Xbox Series X’te yayınlanan oyunlara dahil değildir. Ancak X serisi için, yeni Forza Motorsport şu anda geliştirme aşamasındadır. GameBeat muhabiri Jeff Grubb, bir sonraki Forza Motorsport maçından önce yeni bir Forza Horizon oyunu oynayacağımızı düşündüğünü söyledi. Jeff Grubb geçtiğimiz günlerde Xbox Xbox podcast’inde şunları söyledi: “Forza Motorsport’un fragmanını gördük, ancak gelecek yıl bir sonraki Forza Horizon oyununu alabileceğimizi düşünüyorum.” dedi

Oyun çıktığı an buradan erişime açılacak.

forza horizon 5

Jeff Grubb, Forza Horizon 5 ‘in 2021’de çıkacağını söyledi. Şu anda konsola özgü oyunların ilk yıl çıkması zor olabilir. Genellikle oyun konsollarının ortaya çıkmasından bir yıl sonra oyun konsolu özel oyunları yavaş yavaş görünmeye başlar.  Doğru bir tahminde bulunduğuna inanılıyor. Umarım doğru tahminde bulunmuştur. Ne zaman çıkacak ve sistem gereksinimleri.

Yazımızı beğendiyseniz Bir Niko Bellic Efsanesi adlı yazımıza bakabilirsiniz.

Oğuz Recep Özdemir

Benzer Paylaşımlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir