PlayStation Store İlkbahar İndirimi: Almak için En İyi 10 PS4 ve PS5 Oyunu

PlayStation Store İlkbahar İndirimi: Almak için En İyi 10 PS4 ve PS5 Oyunu

Söz verdiği kadarıyla PlayStation, devam eden Bahar İndirimi’nin bir parçası olarak şu anda işaretlemiş olduğu oyunların listesini güncelledi. İndirime giren tüm oyunlara buradan bakabilirsiniz.Nisan ayının başından bu yana hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5’te yüzlerce oyun satışa çıkarken, Sony bu hafta itibarıyla promosyona kelimenin tam anlamıyla iki yüzden fazla oyun daha ekledi.

Bunu göz önünde bulundurarak, PlayStation oyun koleksiyonunuzu güçlendirmeye çalışıyorsanız, hem zamanınıza hem de paranıza değecek öncekinden daha fazla oyun var. Bu oyunların çoğu da geçen yılın daha dikkat çekici sürümlerinden bazılarıdır, yani uzun bir süredir bir başlıkta gözünüz varsa, sabrınız nihayet meyvesini vermiş olabilir.

İşte bu promosyon ay sonunda sona ermeden önce şu anda takınmanız gereken en son PlayStation oyunlarından seçtiklerimiz.

Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of duty black ops cold war ilkbahar indirimi
Call of Duty Black Ops: Cold War

Call of Duty serisinin en son taksitini geçen Kasım ayında piyasaya sürülmesinden bu yana almayı erteliyorsanız, şimdi alma zamanı olabilir. PS4 ve PS5 ‘teki Black Ops Cold War’un her iki tekrarı da en az % 30 oranında indirime gitti ve bu da oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana en iyi fiyatlandırmalarından biri oldu.

Fiyat: 468,30 TL 669,00 TL

Marvel’s Avengers

Marvel's Avengers playstation store
Marvel’s Avengers

Bu ayın PlayStation Now kadrosuna dahil edilse de, Marvel’s Avengers şu anda İlkbahar İndirimi’nin bir parçası olarak normal fiyatından %60 indirimde. Oyunu PS4 veya PS5’e oyunu almak istiyorsanız, fiyatlar iki platform içinde aynı.

Fiyat: 171,60 TL 429,00 TL

Iron Man VR

Iron Man VR indirim ucuza al
Iron Man VR

Marvel video oyunlarına sadık kalan Iron Man VR, şu anda PlayStation Store’da da oldukça kapsamlı bir indirim görüyor. Oyunu oynamak için PlayStation VR ‘a ihtiyacınız olacağından, bu biraz daha niş bir seçim olsa da, bu çok sık satışa çıkmayan bir oyundur, bu yüzden şimdi satın almak isteyebilirsiniz.

Fiyat: 149,40 TL 249,00 TL

Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion
Watch Dogs: Legion

Ubisoft, PS5’te yeni bir şey oynamak istiyorsanız mükemmel olan Watch Dogs: Legion’ı bu İlkbahar İndirimine dahil etti. Konsolun yeni nesil lansman oyunlarından biri %50 indirimli, bu da altı aydır piyasaya sürülmediği için oldukça harika.

Fiyat: 235,00 TL 470,00 TL

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

Tony Hawk's Pro Skater 1+ 2
Tony Hawk’s Pro Skater 1+ 2

2020’nin en popüler oyunlarından biri olan Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 de artık İlkbahar İndirimi’nde normal fiyatından %25 indirimle bulunabiliyor. Oyun çok popüler olduğundan, bu Activision ‘ın çok fazla indirim yapmadı bir oyundur. Normalden biraz daha az paraya almak istiyorsanız, bu promosyon sona ermeden satın alın.

Fiyat: 209,25 TL 279,00 TL

Predator: Hunting Grounds

Predator: Hunting Grounds oyunu
Predator: Hunting Grounds

2020’nin en benzersiz çok oyunculu oyunlarından biri olan Predator: Hunting Grounds, bu satış için değerinin yarıya indiğini gördü. Arkadaşlarınızla eğlenceli bir yeni oyun oynamak istiyorsanız, onları oyunu almaya ikna edin, böylece birlikte aksiyona dalabilirsiniz.

Fiyat: 124,50 TL 249,00 TL

Yakuza 0, Kiwami ve Kiwami 2

Yakuza 0, Kiwami ve Kiwami 2 oyunu
Yakuza 0, Kiwami ve Kiwami 2

Yakuza serisi hakkında çok şey duymuş ancak nereden başlayacağınızı hiç bilmiyorsanız, bu sonunda şansınızdır. Destandaki ilk üç oyun şu anda bu Bahar İndirimi’ndeki en iyi indirimlerden bazılarını alıyor. Toplam 165 TL karşılığında, yakuza 0, Yakuza Kiwami ve Yakuza Kiwami 2’yi netleyebilirsiniz. Bu benim size tavsiyem, ayrı ayrı değilde tek seferde alırsanız daha fazla indirim kazanırsınız.

Fiyat: 165,50 TL 410,00 TL

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition oyunu
The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition

Paranızın karşılığını ciddi bir şekilde almak istiyorsanız, o zaman tüm Bahar İndirimi’nde bir anlaşma yok. Lansman sonrası tüm DLC’leri içeren The Witcher 3: Wild Hunt’ın tamamı artık şaşırtıcı bir şekilde 10 dolara satın alınabiliyor. Hepsinden iyisi, oyunu şimdi bu şekilde satın alırsanız, PS5 için yeni nesil sürümü bu yılın sonlarına geldiğinde tamamen ücretsiz olacaksınız

Fiyat: 43,80 TL 219,00 TL

Dark Souls III

Dark Souls III

Herhangi bir şekilde yeni bir sürüm olmasa da, Dark Souls III, seriyle ilgileniyorsanız bir satın alma garantisi vermek için bu satışta yeterince büyük bir indirim aldı. Bu giriş gerçekten yeni gelenler için harika bir başlangıç noktasıdır, bu da henüz yapmadıysanız bir şans vermeniz gerektiği anlamına gelir.

Fiyat: 89,75 TL 359,00 TL

Assassin’s Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey
Assassin’s Creed Odyssey

Ve bir kez daha tek bir satın alma işleminden çok fazla oyun süresi elde etmek istiyorsanız, Assassin’s Creed Odyssey tam size göre. Serideki bu popüler indirim, isterseniz sizi yüzlerce saat meşgul edebilir, yani kesinlikle paranızın karşılığını alacaksınız.

Fiyat: 136,01 TL 469,00 TL

Yazımızı beğendiyseniz 2021’de Piyasaya Çıkacak Oyunlar Açıklandı! Listede inanılmaz bir oyun var. The adlı yazımıza bakabilirsiniz.

Oğuz Recep Özdemir

Benzer Paylaşımlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir